НОВОСТИ

Майже 40 грн/м2 доведеться сплачувати мешканцям Кіровограда за опалення взимку

6 июля 2016 13:02 | Новости

Національна комісія з питань регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила нові тарифи на тепло для Кіровоградців. Найбільше за тепло доведеться сплатити жителям, яких обслуговує КП "Теплоенергетик" - 38,57 грн/м2. Раніше за квадратний метр користувачі цього КП сплачували 19,99 грн.

Мешканці, що обслуговуються у ДП "Кіровоградтепло" ТОВ ЦНТІ Унга, спрачуватимуть 34,17 грн/м2 (стара ціна - 18,30 грн). В середньому, за тепло у двокімнатній квартирі площею 45 м2 доведеться сплачувати 1537,65 грн на місяць.

Клієнти ДП "Кіровоградтепло" сплатять ще більше - за ту ж саму двокімнатну квартиру доведеться віддати за місяць 1735,65 грн.

При мінімальній пенсії у 1400 гривень сплатити за тепло за такими тарифами одиноким пенсіонерами просто нереально. Єдиним варіантом для таких користувачів є звернення до управління соціального захисту на отримання субсидій. Проте, за повідомленням Начальника управління соціального захисту облдержадміністрації Олександра Догарова, Кіровоградщина вже використала більшу частину із 913 мільйонів, передбачених на виплату субсидій у області. За умови, що з державного бюджету не буде виділено додаткових коштів на субсидії, комунальні підприємства Кіровоградської області можуть опинитися у скрутному фінансовому становищі.

Новости RSS   Просмотров(559)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Міська влада планує повернути великогабаритні автобуси та оновити тролейбусний парк
Міська влада планує повернути великогабаритні автобуси та оновити тролейбусний парк 5 июля 2016

За відповідним проектом рішення буде затверждено програму розвитку пасажирського транспорту та зв’язку на 2016 рік. У програмі зазначено придбання 22 нових тролейбусів для комунального підприємства, однак з міського бюджету планується виділити на придбання лише 800 тисяч гривень. Цієї суми недостаньо для придбання навіть одної одиниці електротранспорту.

Просмотров (708)
Міська влада бере відстрочку у вирішенні питання встановленя автономного опалення мешканцями міста
Міська влада бере відстрочку у вирішенні питання встановленя автономного опалення мешканцями міста 4 июля 2016

Найближчим часом буде розроблено нову схему теплопостачання міста

Просмотров (373)
Інгулом курсуватиме крейсер Бісмарк
Інгулом курсуватиме крейсер Бісмарк 29 июня 2016

Сьогодні вперше у Кіровограді відбулося відкриття Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту, а вже завтра та 1 липня проводитимуться старти моделей суден.

Просмотров (4583)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)