НОВОСТИ

Кіровоградці знову мітингуватимуть під стінами міської ради

2 июня 2016 17:28 | Новости

На сессії міської ради яка відбужеться 3 червня, депутати вчергове повернуться до питання прейменування міста. Наразі, міська рада вже немає юридичних підстав виконати прейменування самостійно, адже відповідно до Закону України “Про декомунізацію” строк прийняття такого рішення органами місцевого самоврядування вже сплив. Проте кіровоградців закликають завтра знову зібратись під стінами міської ради та нагадати депутатам, що їх обирали представляти інтереси громади, яка відповідно до соціологічного дослідження - проти запропонованого профільним комітетом Верховної Ради можливої назви міста Кропивницький.

Новости RSS   Просмотров(4434)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Відкрився новий центр обслуговування споживачів Кіровоградгазу
Відкрився новий центр обслуговування споживачів Кіровоградгазу 1 июня 2016

Відтепер споживачі Кіровоградгазу у місті Кіровоград та Кіровоградському районі зможуть провести зрівняння рахунтів, отримати нову абонентську книжку, укласти договір, зареєструвати пільги чи отримати консультацію з газопостачання у новому Центрі обслуговування споживачів.

Просмотров (989)
Возвращение планового обязательного техосмотра авто в Украину
Возвращение планового обязательного техосмотра авто в Украину 1 июня 2016

С целью максимального приближения порядков в стране к актам Европейского Союза, в частности номер 4683, в конце мая текущего года Кабмин представил всеобщему вниманию законопроект О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины в сфере автомобильного транспорта.

Просмотров (856)
Мінімальна заробітна плата на думку посадовців має складати 5 тисяч гривень
Мінімальна заробітна плата на думку посадовців має складати 5 тисяч гривень 31 мая 2016

На щопонеділковій нараді в облдержадміністрації головам райдержадміністрацій було поставлено пріорітетне завдання — підвищення розміру середньої заробітної плати на 35-40%

Просмотров (521)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)