НОВОСТИ

Відкрився новий центр обслуговування споживачів Кіровоградгазу

1 июня 2016 12:33 | Новости

Відтепер споживачі Кіровоградгазу у місті Кіровоград та Кіровоградському районі зможуть провести зрівняння рахунтів, отримати нову абонентську книжку, укласти договір, зареєструвати пільги чи отримати консультацію з газопостачання у новому Центрі обслуговування споживачів.

Робота центру розпочалася вже з 30 травня за адресою вул. Євгена Чикаленка (колишня вул.Мєдвєдєва), 1 А (1-й поверх бізнес-центру "Червона Зірка"). Для відвідувачів тут сворено усі комфортні умови - приміщення обладнано кондиціонерами та невдовзі планують встановити термінали самообслуговування популярних банків і систему електронного адміністрування черги.

Через велику кількість звернень кіровоградців Центр працюватиме позанормово у вихідні дні - з понеділка по четвер з 7:00 до 18:00, у п'ятницу - з 7:00 до 16:00, а в суботу - з 8:00 до 16:00.

Також діє пункт обслуговування споживачів що проживають на вулицях Жадова, Попова, Пацаєва, Героїв України та Юрія Коваленка (Конєва), що знаходиться за адресою за адресою вул.Героїв України 16/17  у приміщенні відділення Приватбанку. Час роботи - з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 17:30.

Новости RSS   Просмотров(966)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Возвращение планового обязательного техосмотра авто в Украину
Возвращение планового обязательного техосмотра авто в Украину 1 июня 2016

С целью максимального приближения порядков в стране к актам Европейского Союза, в частности номер 4683, в конце мая текущего года Кабмин представил всеобщему вниманию законопроект О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины в сфере автомобильного транспорта.

Просмотров (840)
Мінімальна заробітна плата на думку посадовців має складати 5 тисяч гривень
Мінімальна заробітна плата на думку посадовців має складати 5 тисяч гривень 31 мая 2016

На щопонеділковій нараді в облдержадміністрації головам райдержадміністрацій було поставлено пріорітетне завдання — підвищення розміру середньої заробітної плати на 35-40%

Просмотров (506)
Супутниковий контроль роботи громадського транспорту хочуть реалізувати у Кіровоградській міській раді
Супутниковий контроль роботи громадського транспорту хочуть реалізувати у Кіровоградській міській раді 30 мая 2016

30 травня під час наради з питань ЖКГ заступник міського голови Олександр Мосін заявив про необхідність встановлення GPS-маячків на маршрутках міста Кіровограда.

Просмотров (337)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)