НОВОСТИ

Мінімальна заробітна плата на думку посадовців має складати 5 тисяч гривень

31 мая 2016 10:37 | Новости

На щопонеділковій нараді в облдержадміністрації головам райдержадміністрацій було поставлено пріорітетне завдання — підвищення розміру середньої заробітної плати на 35-40%, яка на даний час складає від 2633 гривень у Вільшанському районі до 3565 гривень у місті Кіровограді.

Нагадаємо з 1 травня в Україні зросла мінімальна заробітна плата з 1378 до 1450 гривень, а з 1 грудня вона має підвищитись ще раз до 1550 грн. Проте на думку голови державної фіскальної служби України Романа Насірова, це підвищення не відповідає дійсному стану економіки. Високопосадовець вважає, що мінімальну зарплату потрібно підвищувати значно суттєвіше до рівня 5 тис.гривень.

Відповідно до статистичних даних в Україні рахується 10,5 млн. офіційно працюючих громадян, з них мінімальну заробітну плату отримують 45%. Також голова фіскальної служби зазначив, що спроба вивести заробітні плати українців з тіні за рахунок дворазового зниження ставки єдиного соціального внеску поки що не призвела до бажаного результату, натомість рівень недобору доходів Пенсійного фонду підвищився. Наприкінці 2015 року за рахунок ЄСВ до бюджету надходило 15 млрд.грн., а в 2016 році надходить близько 11 млрд.гривень.

Новости RSS   Просмотров(508)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Супутниковий контроль роботи громадського транспорту хочуть реалізувати у Кіровоградській міській раді
Супутниковий контроль роботи громадського транспорту хочуть реалізувати у Кіровоградській міській раді 30 мая 2016

30 травня під час наради з питань ЖКГ заступник міського голови Олександр Мосін заявив про необхідність встановлення GPS-маячків на маршрутках міста Кіровограда.

Просмотров (337)
Невикористанні кошти субсидій мешканців Кіровоградщини повертатимуться до держбюджету
Невикористанні кошти субсидій мешканців Кіровоградщини повертатимуться до держбюджету 27 мая 2016

26 травня на базі Кіровоградського обласного контактного центру відбулась гаряча лінія з питань призначення та перерахунку субсидій

Просмотров (490)
На створення притулку для тварин у Кіровограді потрібно 7 мільйонів гривень
На створення притулку для тварин у Кіровограді потрібно 7 мільйонів гривень 26 мая 2016

Вчора, 25 травня, під час комісії з питань бюджету, фінансів, податків, планування та соціально-економічного розвитку, що проходила у Кіровоградській міській раді, було розглянуто проект рішення "Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Кіровограді на 2016-2020 роки".

Просмотров (305)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)