НОВОСТИ

Які дороги Кіровоградщини ремонтуватимуть в першу чергу

3 мая 2016 15:13 | Новости

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Сергія Поліщука, робота на дорогах області за маршрутним принципом розпочнеться у східному напрямку.

Першочергово увагу приділятимуть ділянкам на трасі М-04 (Знам’янка-Луганськ-Ізварине) та Олександрійському шляхопроводу. Через брак коштів у поточному році планується ремонт тільки двох штучних споруд - мостів на трасі М-13 Кіровоград-Платонове та на аварійному Олександрійському шляхопроводі.

До кінця року на дорогах Кіровоградщини за розпорядженням Уряду мають також з'явитися стаціонарні вагові комплекси, метою яких має бути зменшення інтенсивності руйнування автошляхів та зведення до мінімуму руху перевантажених фур. Такі вагові комплекси будуть повністю автоматизовані.

Загальний план фінансування дорожніх робіт цього року становить 308,1 млн грн., де понад 225 мільйонів заплановано витратити на ремонт доріг, а 82 мільйони - на експлуатаційне утримання. На ямковий ж ремонт доріг Кіровоградщини витратять приблизно 18,3 мільйонів гривень.

Новости RSS   Просмотров(801)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Відремонтоване відділення сімейної медицини відкрили сьогодні на Новомиколаївці
Відремонтоване відділення сімейної медицини відкрили сьогодні на Новомиколаївці 28 апреля 2016

Офіційне відкриття амбулаторії відбулося сьогодні, 28 квітня, за участі міського голови Андрія Райковича та начальника управління охорони здоров'я Кіровоградської міськради Оксани Макарук.

Просмотров (4321)
Головний медик Кіровоградщини завтра попрацює на “гарячій лінії”
Головний медик Кіровоградщини завтра попрацює на “гарячій лінії” 28 апреля 2016

Завтра, 29 квітня з 11 до 12 на базі Кіровоградського обласного контактного центру відбудеться “гаряча лінія” з питань охорони здоров'я

Просмотров (4324)
Вже незабаром може розпочатись реконструкція площі Героїв Майдану у Кіровограді
Вже незабаром може розпочатись реконструкція площі Героїв Майдану у Кіровограді 28 апреля 2016

Вчора 27 квітня у міській раді відбулась нарада за участі провідних архітекторів міста на якій обговорили питання реконструкції головної площі міста

Просмотров (1079)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)