НОВОСТИ

У Кіровограді почався місячник чистоти

28 марта 2016 11:24 | Новости

З метою забезпечення належного санітарно-гігієнічного стану, благоустрою та озеленення території міста у період із 28 березня по 28 квітня у  Кіровограді триватиме місячник з благоустрою, а 16 та 23 квітня оголошені днями проведення загальноміських суботників.

Місячник чистоти дасть старт масовим сезонним роботам із благоустрою та озеленення території Кіровограда. У всіх мікрорайонах обласного центру буде забезпечене  вивезення сміття, посадка дерев та кущів, будуть приведені в порядок дворові території, газони, фасади будинків.

Кожен кіровоградець може зробити свій внесок у спільну благородну справу, оскільки всі ми  патріоти своєї маленької батьківщини і чистота нашого міста, його площ і вулиць, парків і скверів, дворів і будинків передусім залежить від усіх нас.

Мешканці Кіровограда завжди славилися своєю хазяйновитістю і охайністю. Будемо ж дбайливими господарями – за доброю українською традицією з приходом весни наведемо лад у нашому спільному домі. Тож об’єднання зусиль всіх небайдужих кіровоградців на благо рідного міста має стати чудовим прикладом любові і шани до своого рідного міста.

Звертаємось до всіх жителів приватного сектору і  багатоквартирних будинків із закликом взяти найактивнішу участь у санітарному прибиранні вулиць, скверів та парків, прибудинкових територій, під’їздів будинків, долучитися до висадки мальовничих квітників та створення цікавих малих архітектурних форм у дворах багатоповерхівок.

Закликаємо колективи  підприємств,  організацій, установ  всіх  форм  власності,  громадські  організації навести лад  на  закріплених територіях, вулицях, в парках, скверах, зонах  відпочинку.
Переконані, що спільними зусиллями ми перетворемо Кіровоград на ошатне і комфортне для проживання місто!

Джерело: elisavet.in.ua

Новости RSS   Просмотров(374)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Кіровограді навчатимуть на педіатрів, сімейних лікарів та стоматологів
У Кіровограді навчатимуть на педіатрів, сімейних лікарів та стоматологів 25 марта 2016

Кіровоградську Філію Донецького Національного медичного університету імені Горького відкриють у цьому році в Кіровограді.

Просмотров (649)
Ще два незаконно встановлені кіоски демонтують в обласному центрі
Ще два незаконно встановлені кіоски демонтують в обласному центрі 24 марта 2016

Два незаконно встановлених павільйони по проспекту Університетському біля центрального входу до обласної лікарні та по вулиці Вокзальній навпроти житлового будинку №20/4 будуть демонтовані

Просмотров (388)
У Кіровограді на Фортечних Валах встановлять пам'ятник жертвам Голодомору 1932-33 років
У Кіровограді на Фортечних Валах встановлять пам'ятник жертвам Голодомору 1932-33 років 24 марта 2016

Пам'ятник має бути зведений за один будівельний сезон до чергової річниці Дня вшанування жертв Голодомору.

Просмотров (356)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)