НОВОСТИ

Дитяче інфекційне відділення урочисто відкрили у Кіровограді

15 марта 2016 10:14 | Новости

Після ремонту на першому поверсі стаціонару розмістили дев'ять боксованих палат на 25 ліжок. Усі палати ізольовані і в кожній створені відповідні умови мови для довготривалого перебування.

Це так звані мельцеровські бокси, які мають окремі входи із тамбуром і  внутрішній шлюз, який з'єднується зі службовим приміщенням. Відділення забезпечене автономною припливно-витяжною системою вентиляції аби звести до мінімуму розповсюдження інфекції. За словами в.о. завідуючої дитячим інфекційним відділенням Лариси Стоянової, тут лікуватимуть хворих із такими крапельними інфекціями, як вітрянка, віспа, краснуха та інші.

На стінах у кожному боксі та приймальному відділені намальовані веселі картинки для створення позитивного настрою маленьким пацієнтам, що тут лікуватимуться. Їх автори -  викладачі та вихованці дитячої художньої школи імені Олександра Осмьоркіна. На ремонт та облаштування відділення витратили близько одного мільйона гривень. 

Новости RSS   Просмотров(4329)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Паліативне відділення відкрили в Кіровограді
Паліативне відділення відкрили в Кіровограді 14 марта 2016

Сучасне паліативне відділення на 15 ліжок для важкохворих у термінальній стадії недуги відкрили в міській Центральній лікарні, що на Фортечних Валах

Просмотров (548)
В області не вистачає третини лікарів
В області не вистачає третини лікарів 8 февраля 2016

На сьогодні кадровий склад лікарів укомплектований лише на 67 відсотків від потреби. За словами директора департаменту охорони здоров'я ОДА Олега Рибальченка, незаповненими залишається понад тисячу вакансій лікарів

Просмотров (645)
Рак виліковний, якщо вчасно звернутися до лікаря. 4 лютого - Всесвітній день боротьби проти цієї недуги
Рак виліковний, якщо вчасно звернутися до лікаря. 4 лютого - Всесвітній день боротьби проти цієї недуги 5 февраля 2016

Кіровоградська область протягом багатьох років займає лідируючі позиції по захворюваності на онкопаталогії, хоча кількість хворих на рак з кожним роком збільшується і в Україні, і у світі.

Просмотров (577)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)