НОВОСТИ

У Кіровограді знову мітингували за землю

26 февраля 2016 14:14 | Новости

Цього разу на центральну площу міста вийшло більше трьох сотень жителів Злинки  Маловисківського району. В руках вони тримали плакати з написами «Геть руки від злинської землі!», «Поверніть землю власникам!». Люди вже вісім місяців відстоюють у судах свої права на земельні паї. Однак,  безрезультатно.

Влітку минулого року з контори ТОВ «Авангард» зникли договори на оренду земельних ділянок. Коли керівництво ТОВ звернулось до правоохоронних органів, з'ясувалося, що 550 земельних паїв  були  переоформлені без відома їх власників  з іншим орендарем шляхом підроблення підписів пайовиків, серед яких були і померлі на той час люди - розповів учасник ініціативної групи Володимир Малахатько.

До мітингувальників вийшов голова Кіровоградської ОДА. Він повідомив, що за час, поки триває слідство, встановлено особу, яка підробила підписи. Також проведено експертизу трьохсот підписів і встановлено, що  вони підроблені. Злинчани передали керівнику області свою заяву із вимогами. В ній, серед інших, просили проінформувати Президента України про ситуацію в Злинці, звернутися до Генерального Прокурора України та взяти справу під особистий контроль. Сторони домовилися про наступну зустріч через десять днів. 

Новости RSS   Просмотров(4589)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Гаряча лінія для кіровограців
Гаряча лінія для кіровограців 26 февраля 2016

26 лютого 2015 року з 11:00 до 12:00 години мешканці області матимуть змогу телефоном поспілкуватись з головою Кіровоградської облдержадміністрації

Просмотров (4835)
Людей турбують високі тарифи на тепло і призначення субсидій
Людей турбують високі тарифи на тепло і призначення субсидій 25 февраля 2016

Більше п'яти з половиною тисяч жителів нашої області зателефонували на Гарячу лінію голови ОДА з початку 2016 року. Найчастіше люди скаржилися на проблеми у сфері житлово - комунальних послуг.

Просмотров (773)
У  Кіровограді шукають скульпторів, які розроблять новий проект пам'ятника жертвам  Голодомору 1932- 1933 років
У Кіровограді шукають скульпторів, які розроблять новий проект пам'ятника жертвам Голодомору 1932- 1933 років 25 февраля 2016

Вже в цьому році такий пам'ятник має бути - пише сайт Кіровоградської міської ради. Історія з побудовою монументу тягнеться не один рік і до цього часу Кіровоград так і залишається без пам'ятника.

Просмотров (472)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)