НОВОСТИ

В області не вистачає третини лікарів

8 февраля 2016 14:52 | Новости

На сьогодні кадровий склад лікарів укомплектований лише на 67 відсотків від потреби.

За словами директора департаменту охорони здоров'я ОДА  Олега Рибальченка, незаповненими залишається понад  тисячу  вакансій лікарів. Кваліфікованих медиків потребують як  ФАПи  та центральні районні лікарні, так і  лікувальні  заклади  третього рівня надання медичної допомоги. Найбільше кваліфікованих медиків бракує у сільській місцевості. Серед районів із найгіршим кадровим забезпеченням лікарів Устинівський, Компаніївський та Бобринецький. Щороку на роботу до медзакладів області залучається близько двохсот молодих спеціалістів.

Поліпшити кадрову ситуацію у медичній галузі області можна буде завдяки переїзду до Кіровограду одного з факультетів Донецького Національного медичного університету. Мова йде про медичний факультет . Очікується, що вже в цьому році наберуть близько півтисячі студентів, в тому числі і іноземців. Після шестирічного навчання та проходження інтернатури, новоспечені лікарі зможуть поповнити ряди кіровоградських медиків. Нині Донецький Національний медичний університет змушений розміщатися у навчальних закладах декількох міст Донецької області.

Новости RSS   Просмотров(648)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Вимушені канікули закінчилися. Після тритижневої перерви кіровоградські школярі з понеділка 8 лютого сядуть за парти
Вимушені канікули закінчилися. Після тритижневої перерви кіровоградські школярі з понеділка 8 лютого сядуть за парти 5 февраля 2016

Обмежувальні заходи через складну епідемічну ситуацію закінчилися. Епідеміологи повідомлять про спад захворюваності на ГРВІ та грип

Просмотров (364)
Рак виліковний, якщо вчасно звернутися до лікаря. 4 лютого - Всесвітній день боротьби проти цієї недуги
Рак виліковний, якщо вчасно звернутися до лікаря. 4 лютого - Всесвітній день боротьби проти цієї недуги 5 февраля 2016

Кіровоградська область протягом багатьох років займає лідируючі позиції по захворюваності на онкопаталогії, хоча кількість хворих на рак з кожним роком збільшується і в Україні, і у світі.

Просмотров (579)
Першого лютого в Україні  стартувала реєстрація  абітурієнтів та випускників для   участі у зовнішньому незалежному оцінюванні знань.
Першого лютого в Україні стартувала реєстрація абітурієнтів та випускників для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні знань. 4 февраля 2016

Цього року реєстрація проходитиме у стислі терміни і закінчиться 4 березня. Основну сесію буде проведено з 5 травня до 17 червня, додаткову з 14 червня до 4 липня. Учасники ЗНО зможуть скласти не більше чотирьох тестів з 12 навчальних предметів.

Просмотров (411)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)