НОВОСТИ

У Кіровограді можуть не встигнути вчасно оголосити результати виборів

20 ноября 2015 12:10 | Новости

Після перерахунку голосів у Кіровограді розрив між кандидатами скоротився лише на три голоси, але остаточні підсумки виборів сьогодні можуть і не оголосити

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила координатор громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська, передає depo.ua.

"На двох дільницях був перерахунок. На одній не виявили жодних порушень. На іншій визнали 5 бюлетенів недійсними, ймовірно, люди розписували ручку на бюлетені. Однак підсумки виборів сьогодні можуть бути не встановлені, хоча це останній день за процедурою. Адже є ухвала суду, прийнята сьогодні вночі, яка забороняє районній ТВК встановити підсумки підрахунку, поки суд по суті не розгляне справу", – сказала Айвазовська.

Нагадаємо, 5 листопада відбувся другий тур виборів мера Кіровограда. За даними екзит-полів Research & Branding Group та БПП переміг кандидат від "Блоку Петра Порошенка - Солідарність" Андрій Райкович. За даними паралельного підрахунку голосів штабом конкурента Райковича, самовисуванця Артема Стрижакова виграв саме їхній кандидат.

Джерело: depo.ua

Новости RSS   Просмотров(4467)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Фінішна пряма: у Кіровограді нарешті запрацює дитяче інфекційне відділення
Фінішна пряма: у Кіровограді нарешті запрацює дитяче інфекційне відділення 19 ноября 2015

Із понeділкa, 23 листопaдa, пaлaти і бокси дитячого інфeкційного відділeння Цeнтрaльної міської лікaрні нa Фортeчних вaлaх почнуть обживaтися мeдичним пeрсонaлом і нaповнювaтися нeобхідною aпaрaтурою. Про це повідомляють на сайті міської ради.

Просмотров (491)
У Кіровограді так і не визначилися з міським головою: перераховують бюлетені на двох дільницях
У Кіровограді так і не визначилися з міським головою: перераховують бюлетені на двох дільницях 18 ноября 2015

У Кіровограді прийняли рішення про перерахунок голосів на двох дільницях:№ 350867 та №350861 на другому турі виборів міського голови. За таке рішення проголосували члени Кіровоградської районної у місті Кіровограді комісії та Кіровоградської міської виборчої комісії.

Просмотров (4450)
На Кіровоградщині стартує пілотний проект реімбурсації препаратів інсуліну
На Кіровоградщині стартує пілотний проект реімбурсації препаратів інсуліну 16 ноября 2015

Міністерство охорони здоров`я підготувало усі нормативні акти для запуску системи аптечного відшкодування вартості препаратів інсуліну для хворих на цукровий діабет. Пілотний проект стартує у ряді областей України, зокрема в Кіровоградській.

Просмотров (633)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)