НОВОСТИ

На Кіровоградщині стартує пілотний проект реімбурсації препаратів інсуліну

16 ноября 2015 12:11 | Новости

Міністерство охорони здоров`я підготувало усі нормативні акти для запуску системи аптечного відшкодування вартості препаратів інсуліну для хворих на цукровий діабет. Пілотний проект стартує у ряді областей України, зокрема в Кіровоградській.

Про це під час  прес-конференції «Державне забезпечення хворих на діабет в Україні: стан та перспективи» в  МОЗ України розповіла  Перший заступник Міністра охорони здоров`я Олександра Павленко – повідомили Першій електронній газеті в прес-службі МОЗУ.

За її словами, Кабінет Міністрів має узгодити ці документи до кінця поточного року, аби вже з січня 2016 року в Україні діяв проект реімбурсації вартості інсулінових препаратів.

За виписаним рецептом хворий не сплачуватиме жодної копійки при отриманні лікарського засобу в аптеці. Відшкодування включатиме не лише ціну виробника, а й усі націнки, передбачені чинним законодавством, в тому числі ПДВ

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України в червні 2015 р. ухвалив рішення про запуск пілотного проекту по запровадженню державного регулювання цін на препарати інсуліну за допомогою відшкодування їхньої вартості. На сьогодні імплементацію проекту по реімбурсації препаратів інсуліну розпочато в  Кіровоградській, Полтавській, Чернігівській та Вінницькій областях.

Джерело: persha.kr.ua

Новости RSS   Просмотров(633)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
С января на Кировоградщине ожидается повышение тарифа за водоснабжение
С января на Кировоградщине ожидается повышение тарифа за водоснабжение 13 ноября 2015

Тарифы на услуги вoдoснабжения и вoдooтведения для абoнентoв OКВП "Днепр-Кирoвoград" мoгут вырасти с 1 января 2016.

Просмотров (473)
Кіровоград отримав нарешті кошти на проведення другого туру виборів
Кіровоград отримав нарешті кошти на проведення другого туру виборів 12 ноября 2015

За три дні до до дати проведення другого туру виборів міського голови Кіровоградській міській раді нарешті вдалось перерозподілити державну субвенцію, виділену на їх проведення, повідомляє кореспондент Златополя.

Просмотров (4588)
Конкурс "Зцілююча сила мистецтва"
Конкурс "Зцілююча сила мистецтва" 11 ноября 2015

Конкурс проводиться Кіровоградським обласним художнім музеєм та Кіровоградською торгово-промисловою палатою для створення експозиції та оформлення приміщення Кіровоградської дитячої обласної лікарні.

Просмотров (465)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)