НОВОСТИ

Кіровоградці можуть зареєструватися для пробного ЗНО

11 ноября 2015 12:05 | Новости

В Україні розпочалася підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.

Як повідомили Центру в управлінні освіти міської ради, реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у ЗНО – 2016, здійснюватиметься з 01 лютого до 04 березня 2016 року на сторінці «Реєстрація – 2016», розміщеної на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти www.testportal.gov.ua.
Для успішної підготовки до ЗНО – 2016 та детального ознайомлення з процедурою його проведення майбутнім абітурієнтам рекомендується спробувати свої сили під час проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.  

Термін реєстрації для участі в пробному ЗНО – 2016 – із 05 до 30 січня 2016 року.
Зареєструватися для участі у пробному ЗНО – 2016 можна на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти   www.testp-center.od.ua.
Кількість предметів пробного ЗНО – 2016, на які може зареєструватися один учасник – не більше ніж  два: один на 2 квітня і один на  9 квітня.
Мови, на які можуть бути перекладені завдання пробного ЗНО – 2016 – кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська.
Пробне ЗНО проводиться за рахунок фізичних та юридичних осіб.

Інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО – 2016 буде розміщено на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» до 12 березня 2016 року (сайт Одеського РЦОЯО www.testp-center.od.ua). Запрошення для участі у пробному ЗНО зареєстровані особи роздруковують самостійно.

Результати пробного ЗНО визначаються учасниками самостійно за інформацією, наданою РЦОЯО. Для визначення результатів пробного ЗНО буде застосовуватися пороговий бал «склав/не склав».
Під час проведення ПЗНО – 2016 буде організовано роботу сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів» та надано доступ учасників до нього на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» (сайт Одеського РЦОЯО www.testp-center.od.ua). Графік проведення пробного ЗНО – 2016 02 квітня 2016 року - українська мова 09 квітня 2016 року - англійська мова, біологія, географія, іспанська мова,  історія України, математика, німецька мова, російська  мова, фізика, французька мова, хімія.

Для отримання більш детальної інформації з питань ЗНО звертайтеся до ОРЦОЯО: м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 26, або телефонуйте: (048) 784-69-95.

Джерело: centr.kr.ua

Новости RSS   Просмотров(488)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Протягом двох тижнів на Кіровоградщині запрацює нова облрада
Протягом двох тижнів на Кіровоградщині запрацює нова облрада 9 ноября 2015

У двотижневий термін буде проведено перше засідання сесії Кіровоградської обласної ради сьомого скликання. Наразі зареєстовано вже 24 новообраних депутата з 64.

Просмотров (771)
У Кіровограді запрацювала районна рада нового скликання
У Кіровограді запрацювала районна рада нового скликання 6 ноября 2015

Сьогодні, 6 листопада відбулась перша сесія VII скликання Кіровоградської районної ради. На початку сесії представники районного ТВК вручили усім новообраним депутатам представницькі посвідчення.

Просмотров (626)
Донецький медуніверситет – у Кіровограді: набір студентів почнеться у грудні
Донецький медуніверситет – у Кіровограді: набір студентів почнеться у грудні 5 ноября 2015

У поточному році нa облaсну мeдицину спрямовaно більшe 100 мільйони гривень. Про цe зaступник голови облдeржaдміністрaції Сeргій Ковaлeнко повідомив під чaс зaсідaння колeгії дeпaртaмeнту охорони здоров’я облдeржaдміністрaції.

Просмотров (509)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)