НОВОСТИ

У Кіровограді відбувся шаховий турнір

10 ноября 2015 11:53 | Новости

Упродовж дев’яти днів, із 31 жовтня по 8 листопада в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І. Чижевського проходили міські змагання з шахів «Батько, мати, я – спортивна сім’я», присвячені 71-й річниці визволення України від фашистських загарбників, повідомляється на сайті міської ради.

У змаганнях взяли участь 29 спортивних родин. Турнір проводився у чотирьох вікових групах. У віковій групі серед дітей до 8 років перемогла команда, за яку виступав Микита Яцура. Серед дітей до 10 років перше місце завоювала команда Романа Ковальчука. Серед шахістів до 14 років золоті нагороди виборола команда Владислава Крамаренка. У старшій віковій групі серед юнаків до 18 років не було рівних команді на чолі з Богданом Баськом.

Також, у рамках змагань, відбувся «Матч поколінь», у якому юні шахісти з рахунком 4:1 перемогли ветеранів спорту. В особистому заліку звання найсильнішого шахіста завоював Костянтин Криворог. Срібним призером став Роман Кузенний. Бронзову нагороду виборов Ілля Репецький.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами і медалями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також цінними подарунками від спонсорів змагань.

Джерело: kirovograd.net

Новости RSS   Просмотров(4498)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Новый спортивный комплекс открыт в Кировограде
Новый спортивный комплекс открыт в Кировограде 12 октября 2015

В Кировограде открыли новый спортивный комплекс в котором будут изучать боевые искусства.

Просмотров (4802)
Там, де ми: кіровоградським велосипедистам пропонують пройти справжній "Лабіринт-2015"
Там, де ми: кіровоградським велосипедистам пропонують пройти справжній "Лабіринт-2015" 8 октября 2015

18 жoвтня 2015 рoку у Кірoвoграді в райoні Сoлдатських ставків (за резервнoю злітнoю смугoю аерoдрoму) відбудуться велoперегoни, які прoвoдить кірoвoградський клуб велoлюбителів «Там-Де-Ми». Прийняти участь у змаганнях запрoшуються усі бажаючі велoсипедисти вікoм від 14 рoків. Пoчатoк захoду – o 10:30 год.

Просмотров (4458)
У Кіровограді відбулось відкриття Чемпіонату України "Вільна піраміда" з більярду серед юніорів, юнаків та дівчат
У Кіровограді відбулось відкриття Чемпіонату України "Вільна піраміда" з більярду серед юніорів, юнаків та дівчат 4 сентября 2015

Сьогодні, 4 вересня, у Кіровограді відбулось відкриття Чемпіонату України "Вільна піраміда" з більярду серед юніорів, юнаків та дівчат.

Просмотров (4418)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)