НОВОСТИ

Хто повинен платити за встановлення і повірку водолічильників у Кіровограді

23 сентября 2015 11:30 | Новости

Раніше, під час засідання у Кіровоградській ОДА керівник підприємства ОКВП "Дніпро Кіровоград" Роман Ілик заявив, що підприємство зазнає серйозних збитків через те, що населення шахраює із водолічильниками. Також Ілик заявив, що підприємство в міру своїх можливостей проводить прилади обліку на антимагнітні, хоча це обов’язок самих споживачів.

Це питання зацікавило читачів і вони попросили дізнатись більше про свої зобов’язання. Виявилось, що у вище озвученій інформації є помилка. По-перше, водоканал не встановлює безкоштовно лічильників, по-друге, встановлювати саме антимагнітні лічильники громадян ніхто не зобов’язує.

Ситуацію прокоментував комерційний директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександр Головченко.
«Впринципі облаштування лічильників відбувається за кошт абонента. Це передбачено 630 постановою кабміну від 21 липня 2005 року, пункт 9: «У квартирі і будинках садибного типу встановлення засобів обліку води, теплової енергії проводиться спеціалізованою організацією, виконавцем, виробником чи постачальником за рахунок коштів споживача». У нас є водомірна майстерня, яка проводить такі роботи так само, як і будь-яка інша організація, яка має відповідну ліцензію. Але ми пропагуємо антимагнітні лічильники, адже вони і дешевші за будь-які інші і точніші, і мають захист від несанкціонованого втручання, яким наше населення, на жаль, останнім часом дуже грішить», - пояснює Головченко.

Придбати лічильник можна у будь-якому спеціалізованому магазині, але, як запевняють у «Дніпро-Кіровоград», у їх водомірній майстерні ціна на 10-15 гривень дешевше, адже закуповують лічильники безпосередньо на заводі «Новатор».
«Плюс, якщо людина звертається одразу до нашого підприємства, це буде зручніше. Бо не треба буде спочатку чекати і розпломбовувати лічильник, потім чекати поки виконають установку і чекати знову нас, поки лічильник опломбують. Все можна зробити одним виходом», - пояснює комерційний директор.

До кінця року повірка відбувається за кошт споживача. А в зв’язку з тим, що Кабмін прийняв порядок повірки лічильників, з 1 січня 2016 року ця робота буде виконуватись за кошт підприємства.
Проте, споживачам треба бути уважними. Якщо повірка припадає на четвертий квартал 2015 року, то цю повірку необхідно зробити, а не чекати січня. Якщо повірка не проводиться вчасно, то обрахунки споживання води автоматично переводяться на певну норму і це буде дорожче.

Джерело: gre4ka.info

Новости RSS   Просмотров(612)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Кировоград разделен на избирательные округа
Кировоград разделен на избирательные округа 18 сентября 2015

17 сентября Кировоградская городская избирательная комиссия своим постановлением образовала избирательные округа по выборам депутатов Кировоградского городского совета на местных выборах 25 октября 2015 и утвердила их единую нумерацию.

Просмотров (838)
Кіровоградцям презентували інновації у сфері ЖКГ
Кіровоградцям презентували інновації у сфері ЖКГ 17 сентября 2015

В обласному центрі відкрилась міжнародна виставка найсучасніших технологій у сфері житлово-комунального господарства.

Просмотров (545)
У Кіровограді підібрали назви для трьох десятків вулиць
У Кіровограді підібрали назви для трьох десятків вулиць 16 сентября 2015

Топонімічна комісія при Кіровоградській міській раді погодила перейменування кількадесят вулиць та провулків міста сьогодні, 15 вересня. Свої пропозиції комісія згодом надасть для затвердження депутатам міськради.

Просмотров (452)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)