НОВОСТИ

Кіровоградський музей поремонтують за 4 мільйони

21 сентября 2015 11:03 | Новости

Кіровоградський обласний краєзнавчий музей 9 вересня за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Ескалібур – 3000» на реставрацію приміщень відділу природи по вул. Дворцовій, 40 вартістю 3,69 млн грн. 

Ремонтні роботи заплановано завершити до кінця 2016 року. Планується, що за цей час відділ природи буде капітально відремонтований: замінено вікна та двері, перестелено підлогу та встановлено підвісну стелю. Також в перелік робіт включено встановлення нового аудіо та відео обладнання.

Власником та керівником приватного підприємства «Ескалібур-3000» є Валентин Радченко. Раніше партнером Радченка у цій фірмі був Олександр Кокош, який свого часу очолював первинну організацію Партії регіонів у Кіровограді. Кокош у свою чергу є керівником та засновником ПП «Камелот – 3000», котра зареєстрована за тією ж адресою, що і «Ескалібур – 3000».

Конкурентами переможця на торгах були ТОВ «Арталекс» і ТОВ «Технології і монтаж». Пропозицію останнього було відхилено через відсутність дозволів на провадження виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації необхідного в таких випадках обладнання. В той же час, пропозиції ТОВ «Арталекс» і ТОВ «Технології і монтаж» були дорожчими, ніж у «Ескалібур – 3000».
Нагадаємо, в липні Управління капітального будівництва Кіровоградської міськради замовило ПП «Ескалібур-3000» капітальний ремонт терапевтичного відділення Центральної міської лікарні вартістю 2,80 млн грн.

Источник: pereveslo.org.ua

Новости RSS   Просмотров(532)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Кіровоградцям презентували інновації у сфері ЖКГ
Кіровоградцям презентували інновації у сфері ЖКГ 17 сентября 2015

В обласному центрі відкрилась міжнародна виставка найсучасніших технологій у сфері житлово-комунального господарства.

Просмотров (544)
Наталку-Полтавку повертають на Театральну площу Кіровограда
Наталку-Полтавку повертають на Театральну площу Кіровограда 21 августа 2015

На Театральну площу біля обласного музично-драматичного театру ім. Марка Кропивницького повернули пам'ятник Наталці-Полтавці. Більше року скульптура була на реставрації.

Просмотров (574)
Кіровоградці святкують Преображення Господнє та Яблучний спас
Кіровоградці святкують Преображення Господнє та Яблучний спас 19 августа 2015

Сьогодні 19 серпня, відзначаємо церковне свято Преображення Господнього і Яблучний Спас. У цей день освячують яблука, виноград, груші, мед та іншу городину. За церковною традицією, вживання яблук до Преображення Господнього було заборонено.

Просмотров (503)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)