НОВОСТИ

У Кіровограді пройшли змагання з боксу

19 февраля 2015 12:16 | Новости

Зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків протягом трьох днів 13-15 лютого проходив у Кіровограді на базі на факультету фізичного виховання КДПУ ім. Володимира Винниченка, зібравши 93 спортсменів з Кіровоградської, Черкаської та Дніпропетровської областей.

Його учасники виборювали право виступати на юнацькому Чемпіонаті України. Серед боксерів нашої області відбір пройшли вісім кіровоградців, посівши у своїх вагових категоріях перші – другі місця.

З метою відбору збірної області з боксу для підготовки до Кубку України, що пройде у Миколаєві в березні, паралельно було проведено відкритий Кубок області серед чоловіків. Його переможцями стали: Андрій Семиволос (56 кг), Юрій Бирзул (60 кг), Володимир Гура (75 кг) – всі вихованці СДЮШОР №2, тренер Віктор Саласенко; Павло Ладига (91 кг), Ігор Гончаренко (81 кг) - КДЮСШ №1, тренер Віктор Фесечко.
Поза конкурсом серед спортсменів вагою до 56 кг у ринзі боксувала молодь. У цій категорії наймайстернішим став Павло Гореленко (СДЮШОР №2, тренери Дмитро та Вадим Саласенки).
Всі переможці продовжать підготовку до Кубку України. Місця у складі збірної області забронювали на сьогодні майстри спорту Дмитро та Вадим Саласенки.

Джерело: gre4ka.info

Новости RSS   Просмотров(4978)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На вихідних у Кіровограді зимова велогонка
На вихідних у Кіровограді зимова велогонка 4 февраля 2015

8 лютого в Лісопарковій зоні, неподалік проїзду Лісового, відбудеться чергова зимова велогонка «Winter cycling race» .

Просмотров (4701)
У Кіровограді усі спортшколи хочуть об'єднати в одну
У Кіровограді усі спортшколи хочуть об'єднати в одну 21 января 2015

Міністерство молоді та спорту у 2015 році проведе аудит ДЮСШ, повідомив на селекторній нараді міністр галузі І.Жданов. В Україні працюють 1500 шкіл, в яких займаються більше півмільйона дітей, але далеко всі школи працюють ефективно. Заступник начальника управління молоді та спорту ОДА У.Соколенко, зазначила, що у проекті обласного бюджету фінансування спортшкіл закладено на рівні минулих років.

Просмотров (4897)
Любителів екстриму запрошують на щорічні зимові велогонки
Любителів екстриму запрошують на щорічні зимові велогонки 26 декабря 2014

09.02.2014 в Лісопарковій зоні, неподалік проїзду Лісового, відбудеться чергова зимова велогонка.

Просмотров (1311)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)