НОВОСТИ

На Кіровоградщині туристичний «бум»

17 марта 2014 12:10 | Новости

У 2013 році Кіровоградщину відвідали 11 тисяч туристів, про що заявила Валентина Животовська, директор департаменту  культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА під час публічного представлення виконання обласного бюджету на 2013 рік, передає «Гречка».

Сумарну кількість туристів вирахували завдяки інформації туристичних фірм, через які подорожуючі  приїжджали до кіровоградського краю.
Наскільки позитивною є динаміка туризму на Кіровоградщині, директор департаменту не зазначає, втім пов’язує розвиток туризму з проведенням деяких  масштабних, відомими не лише на Кіровоградщині культурними подіями, як наприклад, «Вересневі самоцвіти» чи «Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль».

Джерело: kirovograd.comments.ua

Новости RSS   Просмотров(5376)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Кіровоградщині туристичний «бум»
На Кіровоградщині туристичний «бум» 17 марта 2014

У 2013 році Кіровоградщину відвідали 11 тисяч туристів, про що заявила Валентина Животовська, директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА під час публічного представлення виконання обласного бюджету на 2013 рік

Просмотров (5591)
У Кіровограда з’явиться власна туристична карта
У Кіровограда з’явиться власна туристична карта 14 марта 2014

Незабаром вийде з друку туристична карта міста Кіровограда, розробкою якої займається КП «Агентство розвитку міста Кіровоградської міської ради».

Просмотров (5605)
На селищі Гірничому та у мікрорайонах Масляниківка і Никанорівка відбудуться безкоштовні профілактичні огляди населення
На селищі Гірничому та у мікрорайонах Масляниківка і Никанорівка відбудуться безкоштовні профілактичні огляди населення 13 марта 2014

Медико-соціальна акція “Здорові жителі – здорове місто” користується широкою популярністю у мешканців всіх мікрорайонів міста Кіровограда, повідомляється на сайті міської ради.

Просмотров (1459)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)