НОВОСТИ

На селищі Гірничому та у мікрорайонах Масляниківка і Никанорівка відбудуться безкоштовні профілактичні огляди населення

13 марта 2014 10:37 | Новости

Медико-соціальна акція “Здорові жителі – здорове місто” користується широкою популярністю у мешканців всіх мікрорайонів міста Кіровограда, повідомляється на сайті міської ради.

Черговий етап акції відбудеться на селищі Гірничому та у мікрорайонах Масляниківка і Никанорівка. Як повідомила начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук, безкоштовні профілактичні огляди населення в рамках програми "Здорові жителі – здорове місто" відбудуться на базі комунального закладу "Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" за адресою: с. Гірниче, Лінія, 10 із 17 по 21 березня 2014 року.

А у період з 24 березня по 28 березня скористатися послугами акції зможуть мешканці обласного центру, які обслуговуються амбулаторією загальної практики-сімейної медицини № 6 комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Кіровограда" за адресою: вул. Кропивницького, 22.

Джерело: kirovograd.net

Новости RSS   Просмотров(1451)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Кировоград: Майдан «запретил» въезд бывшим руководителям
Кировоград: Майдан «запретил» въезд бывшим руководителям 6 марта 2014

Бывшие главы Кировоградской облгосадминистрации Сергей Ларин, Андрей Николаенко, отдельные чиновники и экс-руководители силовых ведомств Кировоградщины отныне являются персонами нон грата в нашей области. Так в минувшее воскресенье решили участники народного вече, по традиции прошедшего на главной площади областного центра.

Просмотров (1270)
Зарплати на Кіровоградщині нижчі від загальноукраїнських
Зарплати на Кіровоградщині нижчі від загальноукраїнських 5 марта 2014

У січні 2014 року середня номінальна заробітна плата одного штатного працівника області (по підприємствах, установах, організаціях та їхніх відокремлених підрозділах із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 2505 грн. Це в 2,1 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (1218 грн.).

Просмотров (725)
Нова кіровоградська влада буде економити на заступниках
Нова кіровоградська влада буде економити на заступниках 4 марта 2014

Згідно з постановою Кабінету міністрів України про жорстку економію державних коштів та недопущення втрат бюджету, місцевим органам влади слід готуватися до жорсткої економії.

Просмотров (1171)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)