НОВОСТИ

Чотири сучасних діагностичних центри відкриють до 1 жовтня у Кіровограді

21 августа 2012 11:55 | Новости

Управлінням охорони здоров’я Кіровоградської міської ради розроблений план реалізації заходів щодо ранньої діагностики захворювань у мешканців міста.

Як повідомила вчора, 20 серпня, під час наради міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук, чотири сучасних діагностичних центри з’являться на базі поліклінічного відділення №1 КЗПО, поліклінічного відділення КЗ “Центральна міська лікарня м. Кіровограда”, 5-ої міської поліклініки та дитячої міської поліклініки №1.
Для забезпечення їх повноцінного функціонування, пояснила Оксана Макарук, передбачається виконати в приміщеннях, де знаходитимуться Центри, необхідні ремонтні роботи та придбати медичне обладнання.

За інформацією Оксани Макарук, у міському бюджеті передбачені кошти в сумі 154, 2 тисячі гривень для закупівлі сучасного діагностичного обладнання. Крім того, звернула увагу начальник управління, за кошти субвенції з державного бюджету у сумі 6,37 мільйона гривень Центри отримають дороговартісне медичне обладнання: два рентгенодіагностичних апарати, мамограф, 4 комплекти для холтерівського моніторування ЕКГ та 4 комплекти для моніторування артеріального тиску, 2 ультразвукових апарати, 8 біохімічних та 5 гематологічних аналізаторів. Міський голова Олександр Саінсус поставив перед управлінням охорони здоров’я завдання забезпечити функціонування всіх чотирьох центрів ранньої діагностики у Кіровограді до 1 жовтня 2012 року.

Джерело: pravda-kr.com.ua

Новости RSS   Просмотров(1458)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
ВИЧ будут лечить лекарством от рака
ВИЧ будут лечить лекарством от рака 26 июля 2012

В мире насчитывается более 30 миллионов человек с ВИЧ

Просмотров (19708)
Как спастись от жары
Как спастись от жары 20 июня 2012

Рекомендации врачей

Просмотров (20397)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)