Адвокат Майнард Наталія Олександрівна

Просмотров за месяц
53
Menu
Адрес:
г. Кропивницкий, вул. Пашутинська, 57
Телефоны:
Вирішення спірних питань, транспорт та звя'зок, дорожньо-транспортні пригоди, захист інтересів вкладників банків (депозити, кредити), трудове право, сімейне, спадкування, представництво у судах.
-
Адвокат Майнард Наталія Олександрівна       Вітаю шановних відвідувачів сайту і пропоную ознайомитись із наступною інформацією про мене та юридичні послуги, які я пропоную.
 
       Інформація про мене.  
       Я народилась і проживаю у м. Кіровоград. За спеціальністю працюю з  1997 року, індивідуальною адвокатською діяльністю займаюсь з 2007 року,  член кваліфікаційно­дисциплінарної комісії адвокатури в Кіровоградській  області з 2013 року.
       Дипломант Кіровоградського обласного конкурсу «Молода людина 2010  року», нагороджена дипломами Спілки адвокатів України 2009, 2010, 2012  року за здобутки в професійній дальності. Отримала подяку ВАТ  «Укртелеком» за сумлінне виконання професійних обовязків у 2011 році.  Приймала участь у всеукраїнськії программі «Національні лідери України» в  2013 р. та у форумі «Шляхи розвитку адвокатури України у Европейському співтоваристві» 2014 р. Постійно підвищую свою кваліфікацію в рамках  семінарів, що проводяться Радою адвокатів Кіровоградської області.  
 
       Місія
       Мені подобається допомагати людям. Я не відмовляюсь від участі навідь  у справах, які зазвичай вважаються неперспективними, оскільки неодноразово  впевнювалась у тому, що уважний і індивідуальний підхід до справи може  змінити ствлення до неї, як у суду так і у самого клієнта. Я не колекціоную  перемоги в суді і вважаю, що справу, яку можна вирішити позасудовому  порядку треба вирішувати в позасудовому порядку. Я не рахую перемог,  оскільки вважаю, що це природній результат добре зробленої роботи по  підготовці справи до розгляду і якісно проведеної роботи в суді.  При спілкуванні із клієнтами я надаю великої уваги питанню взаємної  довіри і чесності при спілкуванні і викладенні всіх обставин справи,  допомагаю у розшуку доказів чи інформації, яка може бути важливою для  Мені важлива Ваша думка, адже саме інтерси клієнта є головним  пріорітетом у роботі адвоката.  Вірю у справедливість і закон, знаю — саме вони врешті переможуть.
 
Дивіз:  "Спочатку робимо важке, потім переходимо до неможливого."
 
З інформацією про перелік юридичних послуг, що надаються, можливо отримати у вкладці «Послуги»