АФИША

Лучшие фильмы в кинотеатрах Кропивницкого

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Cобытия на 25 июня 2017

Тачки 3 3Д
Жанр: Комедія / Мультфільм / Сімейний / Спорт / Пригоди  США (2017)

Улюбленець публіки Блискавка МакКвін тепер вважається одним з найдосвідченіших ветеранів автогонок. Сиди собі та попивай бензиновий коктейль і насолоджуйся славою. Але йому як і раніше хочеться перемагати в гонках. Щоб не відставати від суперників на трасі, Блискавці потрібно використовувати все нові й нові технології. Допоможе йому в цьому майстер своєї справи – Круз Рамірес, талановитий механік. Та й без підтримки старих добрих Метра, Саллі та Рамона ніяк не обійтися. Але знайдуться й ті, хто захоче повставляти палиці в колеса. Порядок і безпека світу машин знову опиниться під загрозою, і все через Джексона Сторма.
Кинотеатр Портал Маленький зал 10:20, 14:40, 16:50

 

 

Мумия 3Д 110мин

Жанр: Бойовик / Жахи / Фентезі / Пригоди США (2017)

Головний герой фільму – елітний боєць ВМС США Тайлер Кольт (Том Круз). Виконуючи бойове завдання в Іраку, він знаходить таємний бункер, захований в пісках. Але замість очікуваного ворога – бойовиків – Кольт зустрічає там мумію. Її життя було відняте не справедливо і передчасно. Тепер вона готова помститися людству за століття жахів, які їй довелося пережити.
Кинотеатр Портал  Маленький зал 12:30

Трансформеры: Последний рыцарь 3Д

Жанр: Фантастика / Бойовик / Трилер / Пригоди США (2017)

Конфлікт між людьми і трансформерами наростає, і все говорить про майбутню війну. Про місцезнаходження Оптимуса Прайма нічого не відомо. Останньою надією на порятунок людства може стати історія про перших трансформерів на Землі, яка ретельно приховується. Наш світ може бути врятований завдяки спільним зусиллям професора з Оксфорда Вівіан Уемблі (Лора Хеддок), Кейда Йегер (Марк Уолберг) і Бамблбі. Але яких зусиль не докладали б герої, виживе лише один з світів – трансформерів або наш.

Кинотеатр Портал Большой зал 10:00, 12:50, 15:40, 18:30, 21:20

Безсоромна мандрівка
Жанр: Комедія США (2017)
До цієї поїздки Емілі (Емі Шумер) рідко проводила час разом зі своєю матір'ю Ліндою (Ґолді Хоун). Але Емілі щойно кинув хлопець, і на руках залишилися квитки на двох до Південної Америки. Не пропадати ж добру. Тим більше дівчині не завадить розвіятися. Але приїхавши на курорт, мати і дочка дізнаються одна про одну багато нового. А коли їх викрадуть, то вже ніколи буде соромитися. Втеча була б хорошим порятунком, але вони посеред джунглів і зовсім не знайомі ані з місцевою культурою, ані з мовою.
Кинотеатр Портал  Маленький зал 19:00, 21:00