АФИША

Лучшие фильмы в кинотеатрах Кропивницкого

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Cобытия на 22 августа 2017

Темна вежа
Жанр: Фантастика / Вестерн / Фентезі / Пригоди США (2017)
Головний герой фільму – Роланд Діскейна (Ідріс Ельба). Він останній представник стародавнього лицарського ордена стрільців. Головна його зброя це два револьвери. Бачачи хаос, що насувається на світ, він вирішує відправитися до Темної вежі, центру всіх світів. Саме там, на самій верхівці башти, можна побачити хто ж керує подіями в світі і навести нарешті лад.
Кінотеатр Портал Маленький зал 10:20
 
Реальна Білка 3Д
Жанр: мультфільм / комедія / пригоди / сімейний Канада, США, Корея Южная (20117)
Головний герой мультфільму, білка на ім'я Злюк, як і раніше живе в парку, здійснюючи вилазки в місто. Колись всі думки Злюка займали горіхи, і він постійно прокручував в голові плани з їх видобутку. Тепер прийшов час для справ важливіших. Стало відомо, що парк, в якому живе безліч родичів Злюка, хочуть знести. Жадібний мер міста хоче побудувати тут парк розваг. Вже готові величезні машини, які швидко зрівняють парк із землею. Але допустити цього не можна, адже тоді всі позбудуться своїх домівок. На допомогу Злюку і його друзям приходить біла миша містер Фенг разом зі своєю мишачою армією. Проти такої кількості тварин ніяка техніка не вистоїть.
Кінотеатр Портал Великий зал 15:30 Маленький зал 12:10
Валеріан і місто тисячі планет 3Д
Жанр: Фантастика / Бойовик / Пригоди Франція (2017)
Події розгортаються в 2700-му році. Валеріан (Дейн ДеХаан) і Лорелін (Кара Делевінь) – космічні спецагенти. Чергове завдання чекає на них на планеті Альфа, яка являє собою суцільне місто, де пліч-о-пліч живуть представники з різних куточків всесвіту. Виконуючи завдання вони мимоволі стають учасниками чи то якогось заговору, чи то афери дивакуватих жителів планети. Щоб там не було, а саме їм належить навести порядок та захистити Всесвіт від чергової загрози.
Кінотеатр Портал Великий зал 21:00  Маленький зал 14:00, 19:00
Эмоджі Муві 3Д
Жанр: мультфільм / фантастика / комедія / пригоди / сімейний США (2017)

Кожен, хто хоч раз спілкувався з допомогою сучасних гаджетів, добре знайомий з емоджі. Веселі і сумні, такі що виражають настрій, плани, враження і мрії. Ми бачимо їх щодня. Якісь стають улюбленими, деякими не користуємося зовсім. Головний герой мультфільму якраз з тих, ким користуються досить рідко. Він намальований так, що його значення кожен сприймає по-своєму. Щоб стати нормальним, зрозумілим і часто вживаним емоджі, герой вирушає в подорож по додатках.

Кінотеатр Портал  Великий зал 10:00, 11:50, 13:40,  17:20, 19:10

Тілоохоронець кілера

Жанр: бойовик / комедія США (2017)

Безпека – його друге ім'я. Все, що може загрожувати життю і здоров'ю людини він вміє передбачати і запобігати цьому. Адже він (Райан Рейнольдс) – професійний охоронець. А ось в підопічні йому дістається повна його протилежність. Професія цього самовпевненого нахаби (Семюел Л. Джексон) полягає в тому, щоб вбивати людей. Він знає все про способи змусити когось попрощатися з життям. І можливо ці двоє добре б спрацювалися, але підхід до справи у них кардинально протилежний.

Кінотеатр Портал Маленький зал 16:40, 21:40