АФИША

Афиша

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 30 31 1

Cобытия на 14 февраля 2018

Падінгтон 2
Жанр: Комедія / Сімейний Великобританія, Франція (2017)
Чарівний ведмідь Паддінгтон добре освоївся у будинку сім'ї Браунів. Незвичайну хатню тваринку полюбили всі довкола. Наближається важлива дата – тітоньці Паддінгтона Люсі виповнюється 100 років. Уважний племінник навіть знайшов підробіток, щоб накопичити на хороший подарунок. Цим подарунком повинна стати унікальна книга, що продається в антикварній крамниці. І треба ж такому статися, що книгу хтось вкрав. Паддінгтон вирішує знайти пропажу.
Кінотеатр Портал Маленький зал 10:00
Той що біжить лабиринтом: Ліки від смерті
Жанр: Фантастика / Бойовик / Трилер США (2017)
Томас (Ділан О’Брайен) разом з іншими мешканцями лабіринту дізнається, що вірус, який вразив населення планети, виліковний. Тепер мета юнаків дізнатися істинну ціль побудови Лабіринту. Саме це допоможе їм вибратися на свободу та спробувати врятувати людство. Вони збираються на чергову вилазку в лабіринт, яка у будь-якому випадку має стати для кожного з них останньою.
Кінотеатр Портал Маленький зал 10:00
50 Відтінків свободи
Жанр: Драма США (2017)
Анастейша (Дакота Джонсон) і Крістіан (Джеймі Дорнан) тепер законне подружжя. Здавалося б, ніщо не зможе затьмарити їхнього щастя. Місіс Грей звикає до нового статусу і все краще розуміє свого чоловіка. Але з'являється хтось із його минулого, для якого головною метою стає руйнування життя Крістіана. Все те, про що герой довгі роки намагався забути, доведеться чітко згадати, щоб захистити свою любов. Почуття героїв пройдуть нову перевірку на міцність.
Кінотеатр Портал Маленький зал 16:50
Брейвен
Жанр: Бойовик Канада (2018)
Самотній будиночок у лісах Блакитних гір в Америці. У ньому живе сімейство звичайного лісника Джо Брейвена – його дружина, дочка та батько. Сам Джо заробляє на життя тим, що рубає дерева, а його друг доставляє їх у місто. Життя серед гір для сімейства Брейвенів завжди було спокійним і затишним, адже їх нічого не турбувало. Чи не турбувало, поки в тій окрузі не з'явилася банда наркоторговців. Їх промисел явно не подобається чесному Джо, тим більше коли вони для складу використовували його комору. Коли ж бандити хочуть забрати свій товар силою, Брейвен покаже їм, на що здатна людина, захищаючи своїх рідних. Не будіть звіра, якому є що втрачати.
Кінотеатр Портал Маленький зал 14:35
Зменшення
Жанр: Комедія / Драма / Фантастика США (2017)
Чарівний ведмідь Паддінгтон добре освоївся у будинку сім'ї Браунів. Незвичайну хатню тваринку полюбили всі довкола. Наближається важлива дата – тітоньці Паддінгтона Люсі виповнюється 100 років. Уважний племінник навіть знайшов підробіток, щоб накопичити на хороший подарунок. Цим подарунком повинна стати унікальна книга, що продається в антикварній крамниці. І треба ж такому статися, що книгу хтось вкрав. Паддінгтон вирішує знайти пропажу.
Кінотеатр Портал Великий зал 21:20 Маленький зал 10:00, 21:10
Я, Тоня
Жанр: Драма/Біографія США (2017)
Перспективной фигуристке Тоне Хардинг пророчат успешную спортивную карьеру, когда она начинает побеждать в чемпионатах США один за другим. Но стремительной карьере грозит провал после вмешательства ее бывшего мужа.
Кінотеатр Портал Маленький зал з 8 по 13.02.18 19:25
Кінотеатр Портал Маленький зал з 14.02.18 16:40
Ліно
Жанр: Сімейний/Анімація Бразилія (2017)
Главный герой - молодой человек по имени Лино, недовольный своим существованием обращается за помощью к эксцентричному магу. Колдовство мага превращает Лино в кота-монстра. Удастся ли Лино обрести свой прежний облик и счастье?
Кінотеатр Портал Маленький зал 12:00
Грифко проти прибульців
Жанр: Фантастика/Мультфільм/Пригоди Перу (2018)
Перед нашими очима життя звичайного кондора Грифко. Він божевільно закоханий в Яїту та хоче з нею одружитися, та й сама дівчина не проти. Але мама красуні не хоче бачити такого нареченого – кого завгодно, тільки не його. Він незграбний, постійно потрапляє у всілякі дурні ситуації, та й мізків йому було дано вкрай мало (якщо вони є взагалі). А тут ще до Яїти починає залицятися місцевий красень. І ось під час чергової спроби Грифка вмовити маму віддати свою дочку за нього, цю розмову переривають інопланетяни, які викрадають жінку. Вони хочуть захопити нашу планету за допомогою артефакту, який підпорядковує собі кожну розумну істоту. Урятувати Землю та маму Яїти готовий саме Грифко, адже розумом він не перевантажений. Доля Землі в руках цього дурника.
Кінотеатр Портал Маленький зал 12:20
Колесо Чудес
Жанр: Комедія/Драма США (2018)
Події розгортаються у 50-х роках минулого століття на Коні-Айленді у Нью-Йорку. У парку атракціонів працює чудове оглядове колесо. Воно користується незмінною популярністю серед відвідувачів. Власник колеса Хампті (Джеймс Белуші) разом із своєю дружиною Джинні (Кейт Вінслет) ведуть розмірене життя. І це навіть попри те, що Джинні заглядається на привабливого рятівника із пляжу Міккі (Джастін Тімберлейк). Аж якось до кафе, де працює офіціанткою Джинні, приходить Кароліна (Джуно Темпл) і представляється донькою Хампті.
Кінотеатр Портал Маленький зал 20:00
Чорна Пантера 2Д
Жанр: Драма/Фантастика/Бойовик США (2017)
Головний герой – син короля африканської країни Ваканда Т'Чалла (Чедвік Боузман). Країна ніколи не була процвітаючою, але головна її цінність – поклади унікального металу, який здатний поглинати вібрації. Вся історія маленької держави – це захист від ворогів, які прагнуть знищити населення, аби дістатися до безцінних природних копалин. Щоразу на захист ставав таємничий герой – Чорна Пантера. Коли загроза в черговий раз нависла над країною, молодий принц Т'Чалла дізнається, що саме йому належить одягнути маску Пантери і захищати свою землю.
Кінотеатр Портал Маленький зал 14:10
Кінотеатр Портал Великий зал 11:50, 18:20