АФИША

Афиша

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
24 25 26 27 28 29 30
1 1 3 3 4 6 7

Cобытия на 30 апреля 2017

Форсаж

Бойовик, Кримінал, Трилер США, Японія, Франція, Канада (2017)

У Доменіка та Летті Торетто медовий місяць. Брайан і Міа відійшли від справ. З інших членів команди були зняті звинувачення, і вони нарешті змогли почати нормальне життя. Але одного разу таємнича жінка спокушає Доменіка і затягує його в світ криміналу, звідки йому не вибратися. Вона змушує його зрадити всіх своїх друзів. Цього разу героям доведеться зіткнутися з найжорсткішими випробуваннями, які стануть серйозною перевіркою на міцність для кожного з них. Їм доведеться пройти шлях від узбережжя Куби і вулиць Нью-Йорка, до крижаного покриву Баренцева моря, щоб врятувати світ від хаосу і повернути додому людину, завдяки якій вони стали однією сім'єю.

Кинотеатр Портал Красный зал 12:20, 16:50, 21:30

Рок Дог 3Д
Комедія, Мультфільм, Сімейний  США,Китай (2017)
Зустрічайте, новий герой вирушає підкорювати місто звірів! Він – песик Боуді, і він не сумує, незважаючи ні на що! Йому на роду написано стерегти рідне селище від вовків, а він мріє стати учнем живої рок-легенди, кота на ім’я Енгус. Але у Енгуса геть інші плани, а ще вовки чатують за кожним рогом. Та якщо не тільки мріяти, але й діяти, то залишиться місце і на рок-н-рол!
 
Кинотеатр Портал Красный зал 10:30, 15:00; Синий зал 17:30
Перестрелка
Комедія, Драма, Бойовик, Кримінал Великобританія , Франція (2017)
Події бойовика розгортаються в 1978 році на покинутому складі на околиці Бостона. Представники двох злочинних угруповань зустрілися, щоб укласти угоду з продажу зброї. Але в мирному руслі домовитися не вдалося і кожен, хто там опинився, взяв до рук зброю. Навіть Жюстін (Брі Ларсон) брала участь в перестрілці нарівні з чоловіками. Складно залишатися тендітною дівчиною в такому оточенні.
 
Кинотеатр Портал Красный зал 19:30; Синий зал 10:00, 15:40
Сфера
Драма, Фантастика, Трилер   США (2017)
Мей Голанд (Емма Вотсон) влаштовується на роботу в глобальну інтернет-компанію «Сфера», яка об'єднує в єдину систему електронну пошту своїх користувачів, сторінки у соціальних мережах, інформацію про банківські картки й покупки. Засновник компанії Еймон Бейлі (Том Хенкс) звернув увагу на талановиту співробітницю і запрошує її взяти участь у проривному експерименті. У підсумку цього процесу людина отримує універсальний онлайн-ідентифікатор. Та на практиці не все так райдужно: проект, що позиціонується як новий щабель у розвитку технологій, переслідує й інші, брудніші цілі.
 
Кинотеатр Портал Синий зал 11:55, 21:10
 
Агент
Бойовик Великобританія (2017)
 Головна героїня фільму - профі найвищого класу. Еліс (Нумі Рапас) працює в спецслужбах Великобританії. Стає відомо, що в Лондоні планується теракт із застосуванням біологічної зброї. Вже спіймано та доставлено на допит підозрюваних. Та в ході допитів Еліс розуміє, що хтось із керівництва веде подвійну гру і єдина мета цієї людини – здійснення теракту. Жінка спробує врятувати ситуацію і вивести на чисту воду того, хто готовий заразити Лондон найнебезпечнішим вірусом. Але сам на сам з проблемою їй точно не впоратися. Єдина людина, готова прийти на допомогу (Орландо Блум), пліч о пліч з Еліс робить все можливе і неможливе.
 
Кинотеатр Портал Синий зал 13:45, 19:10